Služby - LEMIR Design spol s.r.o.

interiérové štúdio
LEMIR Design
Prejsť na obsah
NAŠE SLUŽBY


NÁVRH A PORADENSTVO

Radi Vás privítame v našich priestoroch kde sa vám budeme osobne venovať. Vypočujeme si vaše požiadavky, predstavy a fantáziu a nasledne vám pomôžeme vybrať tie najlepšie materiály. Pomožeme vám zladiť vaše priestory s farbami, tapetami z látkami a vytvoríme spoločne tú pravu atmosféru vášho domova.

VÝBER VZORIEK A MATERÁLOV

Poskytujeme kompletné realizácie rodinných domov, bytov, rekreačných a ubytovycích zariadení, spoločenských mietností, kancelárii, socialných a zdravotných zariadení, Poradenstvo, návrh, výber vzoriek vám vieme zabezpečit priamo vo vašom interiéri.

ZAMERIANIE PRIESTOROV

Vaše priestory vám prídeme odborne a presne zamerať kdekoľvek. Pri zameraní vám priamo vo vašom interiéri ukážeme vybraté vzorky látok, tapiet aby ste mali tú dokonalú predstavu z vášho nového domova. Poradíme ako najlepšie vyriešiť spôsoby uchytenia závesov, spôsob ovládania a jednoducho vyriešime aj atypické okná či priestory.

VÝROBA A ŠITIE

Na mieru vám vyrobíme koľajnicové, garnižové , roletové systémy . V našej krajčírskej dielni vám naše kreatívne krajčírky vytvoria z vybraných látok dokonalé a precízne dielo podľa vašich predstáv a štýlu. Koľajnicové a roletové a tieniace systémy vám vyrobíme podľa najmodernejších trendov aj pre tých najnáročnejších.

REALIZÁCIA A MONTÁŽ

Pripravíme vám kompletné priestory pre naše realizácie. S naším maliarskym tímom vám opravíme steny, vystierkujeme, vymaľujeme. Pri koľajnicových a roletových systémoch na elektrický pohon vám zabezpečíme kompletnú elektroinštaláciu a zapojenie nastavenie motorov.


KOMPLETNÉ ČISTENIE

Ponúkame kompletnú údržbu a čistenie závesov a záclon. Záclony závesy vám zvesíme, profesionálne a šetrne vyčistíme aj od väčších nečistôt. Ak je potrebné závesy opraviť tak v našej krajčírskej dielni vám ich bez problémov opravíme. Závesy a záclony vám vyžehlím, zavesíme a nadekorujeme. Závesné systémy vám skontrolujeme opravíme, doplníme poškodené komponenty prípadne vymeníme kompletný závesný systém na závesy.

ADRESA

LEMIR Design spol. s.r.o.

Dvorská cesta 23
940 01 Nové Zámky
Slovenská republika
© LEMIR Design spol s.r.o. 2018. ALL RIGHTS RESERVED
E MAIL

miroslav.studeny@lemir.sk
lenka.studena@lemir.sk
lemir@lemir.sk
obchod@lemir.sk
objednavky@lemir.sk
MOBIL

+421 (0) 905 716 032
+421 (0) 905 257 302
+421 (0) 915 260 138
+421 (0) 905 506 678
+421 (0) 905 743 428
LEMIR Design spol s.r.o.
vaše interiérové štúdio
STRÁNKY







Návrat na obsah