Koľajnicové systémy - LEMIR Design spol s.r.o.

interiérové štúdio
LEMIR Design
Prejsť na obsah
KOĽAJNICOVÉ SYSTÉMY


Vyrábame, dodávame a montujeme viac ako 50 typov hliníkových koľajnicových systémov s manuálnym aj elektrickým pohonom . Koľajnicové systémy vyrábame priamo na mieru aj pre atypické okná a priestory. Koľajnicové systémy sme schopný vyrobiť  do 48 hodín. U nás nájdete rôzne varianty koľajnicových systémov jedno, dvoj a trojdrážkové, s predným panelom, alebo bez, zápustné do sadrokartónového stropu, elektricky a manuálne ovládaním, s možnosťou LED podsvietenia, dizajnové v rôznych farbách.


Koľajnicový systém GIADA

Praktický a najčastejšie používaný koľajnicový systém Giada je určený pre ľahké a stredne ťažké závesy. Je odolný, jednoduchý a vhodný aj do náročných priestorov ako sú hotely, kancelárie, spoločenské priestory. Je možné ich ohýbať a tak sú ľahko použiteľné aj pre atypické okná a priestory .  Sú dostupné aj vo farebných prevedeniach : biela, hliníková, čierna, hnedá a zlatáKoľajnicový systém BIANCO

Koľajnica Bianco je diskrétny a elegantný systém určený pre ľahké závesy. Je minimalisticky a praktický s jednoduchou inštaláciou. Je možné ich ohýbať.

Koľajnicový systém VELCRO

Koľajnicový systém Velcro je optimálnym riešením pri navrhovaní rímskych roliet. Koľajnica Velcro nám umožní prichytiť závesy na háčiky a aj na suchý zips. Môžu sa ohýbať .

Koľajnicový systém VERA

Štýlový koľajnicový systém Vera má jemne zaoblenú drážku a neviditeľné stropné úchyty. Je určený pre ľahké a stredne ťažké závesy. Je perfektný pre dosiahnutie vlnového efektu závesov . Sú dostupné v dvoch farbách : biela a hliníková.

Koľajnicový systém ELEGANT

Elegantný a minimalistický koľajnicový systém, ktorý nám ponúka rozmanité farby pre navrhovanie spálni obývacej miestnosti a dokonca aj do kúpeľní. Hodí sa do moderných miestností kde  si priestor vyžaduje aby boli tieto systémy viditeľné. Sú dostupné v rôznych farbách a aj prevedeniach ako napríklad brúsený hliník. Je dostúpný ho farbách : biela, čierna, hliníková, zlatá a brúsený hliník

Koľajnicový systém VIGO

Koľajnicový systém Vigo je silný a odolný vyvinutý predovšetkým pre ťažké závesy . Je náhradou za koľajnicový systém Stella kde sa nevyžaduje manuálne ovládanie šnúrkou . Ľahká manipulácia a dlhodobú trvácnosť zabezpečuj silné a dobre kĺzavé bežce. Je dobrou voľbou pre hotely, penzióny, kancelárie, ale aj byty a domy. dodávaný vo farbách : biela a hliníková

Koľajnicový systém MODERN

Moderný hliníkový koľajnicový systém s jemný zaobleným predným čelom. Dodávaný v dvoch farbách hliník a oceľ

Koľajnicový systém MINIMAL

Koľajnicový systém Minimal je jednoduchý  profil s moderným dizajnom. Je určený pre stredne ťažké závesy a pre priestory kde chceme aby boli tieto koľajnice priznané.

Koľajnicový systém S TYPE

Hliníkový koľajnicový systém s profilom tvarovaného do tvaru S. Dodávaný v oceľovej farbe

Koľajnicový systém DUO 92

Jednoduchý dvojkoľajnicový systém z úzkym priestorom medzi drážkami . Je určený pre ľahké závesy.

Koľajnicový systém DUO 93

Jednoduchý dvojkoľajnicový systém so širším priestorom medzi drážkami a bez predného panelu. Je určený pre ľahké závesy. Nie je možnosť ich ohýbať.

Koľajnicový systém DUO 94

Jednoduchý dvojkoľajnicový systém s úzkym priestorom medzi drážkami a s predným panelom. Je určený pre ľahké závesy. Nie je možnosť ich ohýbať.

Koľajnicový systém DUO 94B

Jednoduchý dvojkoľajnicový systém so širším priestorom medzi drážkami a s predným panelom. Je určený pre ľahké závesy. Nie je možnosť ich ohýbať.

Koľajnicový systém OBJECT

Dvojkoľajničkový systém s predným oblým panelom. Je určený pre ľahké závesy. Nie je možnosť ich ohýbať.

Koľajnicový systém LEA

Úzky koľajnicový systém s troma drážkami. Je vhodný pre kancelárie, hotely, zdravotnícke zariadenia. S možnosťou zavedenia LED osvetlenia do prvej drážky.

Koľajnicový systém STELLA

Koľajnicový systém Stella je silný a odolný vyvinutý predovšetkým pre ťažké závesy ktoré vyžadujú aj ovládanie so šnúrkou . Ľahké ovládanie a dlhodobú trvácnosť zabezpečuj silné a dobre kĺzavé bežce. Je dobrou voľbou pre hotely, penzióny, kancelárie ale aj byty a domy. Nie je možne ich ohýbať.

ADRESA

LEMIR Design spol. s.r.o.

Dvorská cesta 23
940 01 Nové Zámky
Slovenská republika
© LEMIR Design spol s.r.o. 2018. ALL RIGHTS RESERVED
E MAIL

miroslav.studeny@lemir.sk
lenka.studena@lemir.sk
lemir@lemir.sk
obchod@lemir.sk
objednavky@lemir.sk
MOBIL

+421 (0) 905 716 032
+421 (0) 905 257 302
+421 (0) 915 260 138
+421 (0) 905 506 678
+421 (0) 905 743 428
LEMIR Design spol s.r.o.
vaše interiérové štúdio
STRÁNKYNávrat na obsah