Tapety - LEMIR Home & Deco

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Tapety


_____________________________________ Správný výber farieb a vzoru tapety vám premenia atmosféru domova ______________________________________________


V našej dobe sa stali opäť módou v interiéri. Pomocou množstva štýlov, z ktorých je vždy si čo vybrať. ( klasické tapety, moderné tapety, dizajnové tapety ). Nové materiály, unikátny dizajn a farby, moderný vzor a jedinečný vzhľad a nekonečné možnosti kombinácií__________________________________________________________________ Dizajnové minerálne tapety _________________________________________________________________________

Variácie slovo priamo definuje tapety belgickej firmy Omexco.
Variácie materiálov (sklenná drť, bambus, sisal...) variácie štýlov (disko, jemná nevtieravá štýlová klasika, etno, retro...), variácie motívov (flóra, geometria, ornamenty, moderný rustik...), jednoducho variácie tapiet z tkaného a netkaného textilu.

___________________________________________________ Nové dizajnové povrchy pre váš nábytok a steny ____________________________________________________________

LEATHER-LINE
Povrch s unikátnej syntetickej kože Produkty sa dodávajú v mnohých prevedeniach, povrchov a najmodernejšími farbami, a sú v PVC - free kvalite.
Rad zahŕňa klasické, hladké kože verzie, plaz , kožušiny, dekoratívne švy a kožené povrchy v trblietavých metalických farbách.

DECO-LINE
sa skladá z šumivých zrkadlových a kovových povrchov v tandeme s módnymi vzormi kovu a dreva. Okrem toho je k dispozícii oteruvzdorná kvalita povrchu.

MultiStyle
obsahuje zrkadielkové a kovové povrchy so štýlom mozaiky. Produkty MultiStyle sa vyznačujú vysokou flexibilitou, a sú  vhodné pre vysoko jednotlivé aplikácie. Dokonca aj zakrivené povrchy nie sú žiadny problémom pre naše mozaiky.

ACRYLIC-LINE
sa skladá so vzoriek s vysokým leskom ABS / PMMA povrchy, ktoré menia váš nábytok. Akrylový  leštený materiál má výbornú odolnosť proti oderu a môže byť re-leštený bez akýchkoľvek problémov.


STRUCTURE LINE
Vzory odvodzujú svoj nezameniteľný dizajn, zo zmesi trojrozmernosti a najnovších farebných kombinácií či v konkrétnom vzhľade, alebo s vintage kovových, alebo drevených povrchov,  S
TRUCTURE LINE  ponúka ideálny produkt pre každého.


PUNCH-LINE/ 3D

kombinuje dierované, kovové povrchy. Štýlové, 3D-efekty , perforácie vzory  a celá rada opäť prichádza so špičkovým vzhľadom a v módnych farbách.

Acryl Glas
vytvára revolučný hĺbkový efekt a premení váš nábytok do jedinečného dizajnu objektu. V produktoch SibuGlas sú k dispozícii aj extrémne odolné materály proti oderu / verzii (AR +)

Profiles
Zodpovedajúce profily pre dokonalé hrany._______________________________________________________________Klasické vysokokvalitné tapety ______________________________________________________________________

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky