Rolety - LEMIR Home & Deco

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Rolety

Rolety

Funkčné a individuálny dizajn interiéru. Pri výbere textílie viac ako 300 látok v rôznych materiálov a úrovne transparentnosti je vhodný pre každého. Moderné vzorované dizajny, hladkej materiály, Špeciálne  materiály - napríklad pre komerčný sektor, Black out.  Rôzne možnosti použitia, ovládania a  montáže aj na atypické a strešné okná. Možnosti ovládanie  retiazkou.

Duo rolety

Roleta sa skladá zo striedavej priehľadnej časti (5 cm) a nepriehľadnej časti  (7,5 cm). Dva panely za sebou sú posunuté proti sebe, takže sa môže pohybovať plynulo medzi otvorenou a plne uzavretou stranou. Tak  môžete dosiahnuť súhru medzi svetlom a tieňom, ktorý možno nastaviť individuálne podľa požadovanej potreby, alebo nálady.


Plisse rolety

Plisse rolety dodávajú mimoriadne exkluzívnu atmosféru.  Má takmer neobmedzené možnosti aplikácií, použiteľnosť na takmer všetky atypické okná. Prostredníctvom použitých materiálov a tvaru plisse rolety plnia aj funkciu tepelnej izolácie. Vzduchový vankúš udržuje v zime teplo v miestnosti a v lete optimálne odráža slnečné svetlo. Okrem neobmedzených možností ovládania je výber s viac ako 450 vzorov, farieb a materiálu.

Rímske rolety

Rímske roletky sú obľúbené medzi okennými dekoráciami. Sú praktické a jednoduché . Možnosť použitia akýchkoľvek látok od jemných až po hrubšie , podľa potreby tienenia. Možnosti ovládania rímskej roletky ručne retiazkou, alebo na elektrický pohon s diaľkovým ovládaním.

Japonské steny

Japonské steny sú modernou formou okenných dekorácii. Sú vhodné na akékoľvek druhy dekoračných látok a materialov. Japonské steny sa vyrábaju na mieru a to v rôznych prevedeniach a rozmerov ( počet pohyblivých panelov , širka , smer a možnosť ovládania mechanické, alebo elektrické na diaľkové ovládanie ). Panely vyrábame na mieru z rôznych látok a materiálov s možnosťou natlačenia vlastného motívu, vzoru, loga firmy ... .

Vertikálne žalúzie

Okrem klasického použitia v komerčných a kancelárskych priestorov, vertikále žalúzie vedú už aj víťazstvo v súkromnom sektore - nie je divu, s výberom z viac ako 350 látok vzorov a farieb  sú k dispozícii v rôznych materiálov a fólií. Štandardné lamely sú v šírkach  89 a 127 mm. Pre projektové účely v  šírke 250 mm. Hliníkové lamely sú v šírke 70 a 89 mm.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky