Maľovky - LEMIR Home & Deco

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Maľovky

 

Emozioni decoraive

 
Marcopolo

Dekoratívna záverečná omietka pre interiéry s efektom surového kovu
Prispieva k podmanivému kúzlu plôch s moderným hriešnym designom. Zlato, striebro, meď, hliník a bronz zhodnotí plochy moderného interiéru. Riešenia premyslené do posledného detailu. Jednoduchá aplikácia a široká škála farebných odtieňov, umožňujúca dať tú správnu tvár predstavám inovatívneho moderného designu.Vzorkovník

Cadoro

Dekoratívny záverečný náter s dúhovým efektom pre interiéry
Výraz exkluzívneho, intenzívneho, enigmatického a neotrelého štýlu a vkusu na najvyššej úrovni, poukazujúci na silnú a kreatívnu osobnosť. Vzácne polychrómované a iridescentné detaily, hodvábne jemný povrch, redefinujúci koncept exkluzívneho moderného loftového bývania. Široká škála odtieňov a dokonalá ponuka jednoducho aplikovateľných dekoračných efektov. Prebudí vašu fantáziu a vymodeluje a rozčlení plochy v duchu moderných trendov, v dokonalom štýle „Made in Italy“.

Vzorkovník


My Art

Jemný dekoratívny mikrokryštalický náter pre interiéry.
Jas hviezd zostúpi na Zem. Mikrokryštály na stenáh žiaria, sú hlavnými tvorcami povrchov a vytvárajú podmanivé mnohofarebné odtiene, meniace sa podľa smeru dopadu svetla. Kúzlo jednoduchého a technologického dizajnu.


Vzorkovník


Canalgrande

Hladká povrchová úprava pre interiér s blýskavými kryštálikmi na povrchu. Umožňuje dať tú správnu tvár predstavám a redefinovať koncept bývania nezameniteľným nadčasovým spôsobom. Rafinovaná masívnosť kameňa ponúka vďaka zručnej aplikácii sugestívny, originálny pohľad na moderné bývanie. Drobné blýskavé kryštáliky v textúre kameňa s charakteristickou hrou svetla vytvárajú nádherné povrchové efekty.Vzorkovník


ABC Riflessi

Záverečný náter s ligotavým efektom pre interiéry
Stimulujúce a pulzujúce atmosféry s menivým a perleťovým efektom, v širokej škále farebných variant robia z tejto úpravy ideálne riešenie pre svieži a exkluzívny interiér. Jednoduchá aplikácia a široká škála efektov, ktoré prebudia fantáziu pri navrhovaní moderných interiérov.


Vzorkovník


Acrisyl Decora

Dekoratívna akryl-silosanová stierka s efektom žuly pre interiér a exteriér
Vsádza na vkus a jednoduchosť, ktoré sú synonymom sofistikovaného štýlu a čistých línií. Esencialita prírodného kameňa poňatého ako štylistického a materiálového leitmotívu. Drobné blýskavé kryštáliky v textúre kameňa s charakteristickou hrou svetla vytvárajú scienografické povrchové efekty.

VzorkovníkMarmo Antico

Minerálna dekoratívna omietka pre vnútorné a vonkajšie steny s efektom travertínového vzhľadu
Tvarové riešenia a útržky spomienok na tradície. Minimalistická prísnosť travertínu, ktorá podčiakuje volumetriu interiérov a exteriérov, predovšetkým u výklenkov a stĺpov. Prírodný náter na vápennej báze, ktorý obnoví niekdajší ráz ušľachtilých exteriérov historicky významných budov a dodá iskru originálnym interiérovým riešeniam, premysleným do posledného detailu.
VzorkovníkEasymetal

Dekoratívny vrchný náter pre interiéry s kovovým vzhľadom. Hmatové a vizuálne podnety a emócie. Rafinovaný finalizačný náter so zdržanlivým elegantným vzhľadom, ktorý nechá vyniknúť doplnkom a zariadeniu a vyzdvihne priestorové riešenie. Jednoduchá aplikácia a zdokonalenie povrchu steny. Zosobní akýkoľvek drevený alebo plastický povrch, ktorý týmto výrobkom dostane vzhľad živého a materiálneho kovu. Nezameniteľný kreatívny vzhľad je odrazom rýdzeho talianskeho štýlu.
Vzorkovník

Concert ART - Linea Street Life

Dekoratívna omietka pre interiéry s betónovým vzhľadom Interiér vytvárajúci pocit harmónie medzi jednotlivými obdobiami a dodávajúci bytu kozmopolitný charakter.  CONCERT_ART umožňuje nekonvenčné a zaujímavé tvarové a priestorové riešenia, poňaté v minimalistickom štýle a elegantnom duchu. CONCERT_ART imituje charakteristickú tvartovanú štruktúru betónu s prirodzene zostarnutým a antickým vzhľadom, ktorý navodzuje metropolitnú atmosféru exkluzívneho moderného bývania.

Vzorkovník


Perlaceo

Dekoratívny záverečný silosanový náter s perleťovým efektom pre interiéry
Symfónia odtieňov s perleťovým efektom a neustálou charakteristickou harmonickou hrou svetla. Priestory odzrkadľujúce individuálny štýl v duchu moderných trendov. Dekoračná úprava umožňujúca jednoduchú aplikáciu.

Vzorkovník

Roxidan

Dekoratívna úprava s efektom hrdzavého plechu pre interiér. Nápaditá elegancia. Vsádza na modernitu. Farebné vzory v duchu designu budúcnosti pre moderné bývanie v jedinečnom a nezameniteľnom štýle. Hmota, ktorá zaujímavo vymodeluje a rozčlení plochu stien a dodá im charakteristický metalizovaný povlak oxidovaného vzhľadu, imitujúci kovovú lamelu zostarnutú pôsobením poveternostných vplyvov.Vzorkovník


Rilievo

Podkladová hmota na dekoráciu v interiéroch Hmota príjemne modelujúca a rozčleňujúca vnútorný priestor, ktorá dáva krídla vašej fantázii. Nepravidelný nízky reliéf v jedinečných tvarových a farebných variantoch dodá originálnemu modernému interiéru tú správnu iskru. Neobmedzené farebné kombinácie vytvárajú vďaka zručnej aplikácii jedinečné interiérové riešenia premyslené do posledného detailu.VzorkovníkAntica calce plus

Minerálna dekoratívna omietka s maliarským efektom pre interiéry. Životom pulzujúce a farbami hrajúce priestory. Pôsobivý scienografický efekt. Detailom venovaná pozornosť, kúzlo a harmónia bývania. Mierne reliéfna štruktúra, príjemná na dotyk. Citlivosť a kreativita dekoratéra, zaručujúca neopakovateľnú atmosféru.

VzorkovníkStucco veneziano

Lesklá dekoratívna omietka pre interiéry. Kreatívne riešenie oživujúce interiérové priestory. Napodobňuje skvostnú historickú architektúru a vytvára elegantný estetický efekt, pripomínajúci štukové omietky v starobylých aristokratických benátskych palácoch. Dekoračná úprava čerpajúca námety z bohatej tradície minulosti, ktorá prináša nestarnúcu klasiku v širokej škále nových estetických možností a luxusných farebných variant. Dodá obytnému priestoru jedinečný charakter. Svieža klasika v nadčasovom štýle.

Vzorkovník


Velature

Dekoratívny ochranný silosanový náter s efektom historického vzhľadu pre exteriéry a interiéry. Dokonalá rovnováha medzi tradíciou a modernosťou. Harmonická súhra námetov z minulosti a moderných inšpirácií. Riešenia, ktoré podčiarkujú skvostnú minulosť a dokonale napodobňujú dobové kúzlo. Jemné farebné odtiene pre oživenie fasád či dobových stavieb a navodenie príjemnej intímnej atmosféry v moderných interiéroch. Široká škála odtieňov a dokonalá ponuka jednoducho aplikovateľných dekoračných efektov.

Vzorkovník


 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky