Garniže - LEMIR Home & Deco

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Garniže

 

Koľajničkové systémy na diaľkové ovládanie


Rozsiahla ponuka viac ako 50 rôznych modelov koľajničkový systémov, každé možnosti použitia, do bytov, domov, obchodných priestorov, hotelových izieb, spoločenských miestností, zdravotných zariadení a mnoho iných. Koľajničkové systémy sú vyrábané na mieru a aj pre atypické priestory a okná . Sú ľahko ovládateľné , priechodné, umožňujú ľahké zavesenie a zvesenie závesov. Mnohé modely sú tiež využívané pre rôzne ohyby a môžu byť prispôsobené tak, aby vyhovovali takmer pre  akekoľvek okno, alebo miestnosti. Koľajničkové systémy ponúkajú možnosti ovládanie mechanické , elektrické na diaľkové ovládanie alebo na vypínač. Umožňujú zavesenie pre zvlášť ťažké závesy a spĺňajú optimálne každú požiadavku. Pohony pre závesy a záclony na elektrický pohon s možnosťou diaľkového ovládania vám uľahčia manipuláciu so závesmi a záclonami. Nová generácia elektrických pohonov je tichšia a s funkciou ručnej manipulácie ( Touch Motion ). Motory SOMFY sú vhodné pre všetky tipy závesov a záclon.  Na samostatný motor je 5 ročná záruka .

 
 
Koľajničkové systémy
Garnižové systémy
Zápustné systémy
Oblúky a Atipy
Elektrcké a systémy na ovládanie
 
 


Tyčové garniže a garnižové systémy

Tyčové garniže z rôznych materiálov  ( drevo, kovové, sklenené, leštené kovy, nerezové, hliníkové. kované, chróm, farebné prevedenia, kombinácia materiálov... .)
Sú v rôznych tvaroch a v rozmeroch ( 12mm, 16mm,19mm, 20mm,24mm, 28mm, 30mm 32mm, 40 mm ) ,od jednoduchých až po vysoko kvalitné a luxusné.
 
 
 
 


Koľajničkové systémy na diaľkové ovládanie


Pohony pre závesy a záclony na elektrický pohon s možnosťou diaľkového ovládania vám ulahčia manipulaciu so zavesmy a záclonami . Nová generácia elektrických pohonov je tichšia a s funkciou ručnej manipulácie ( Touch Motion ). Motory Somfy sú vhodné pre všetky tipy závesov a záclon a na samostatný motor je 5 ročná záruka .

NAVŠTÍVTE NÁŠ SHOWROOM A VYSKUŠAJTE SI GARNIŽE NA DIALKOVÉ OVLÁDANIE

 
 
 
 


Japonské steny a panelové systémy

Japonské steny sú modernou formou okenných dekorácii. Sú vhodné na akékoľvek druhy dekoračných látok a iných materialov. Japonské steny sa vyrábaju na mieru a to v rôznych prevedeniach, farbách a rozmerov ( počet pohyblivých panelov , širka , smer a možnosť ovládania, mechanické, alebo elektrické na diaľkové ovládanie )
 
 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky